Raadsleden

Periode

Huidig

Bestuur & Organisatie

Gemeenteraad

31 zetels
Bekijk pagina
Leden van Gemeenteraad
  1. Henk de Man Fractievoorzitter Dorpsbelangen
  2. Joyce Blom Raadslid Dorpsbelangen
  3. Nellie Donker Raadslid Dorpsbelangen
  4. Léon van Dun Raadslid Dorpsbelangen
  5. Gerrit de Jong Raadslid Dorpsbelangen
  6. Patrick Koenhein Raadslid Dorpsbelangen
  7. Willeke van Lith Raadslid Dorpsbelangen
  8. Hettie Markenhof Raadslid Dorpsbelangen
  9. Arie Nout Raadslid Dorpsbelangen
  10. Patricia Versluis Raadslid Dorpsbelangen
  11. Lourens van Bruchem Fractievoorzitter SGP
  12. Gian Bareman Raadslid SGP
  13. Gerard Kievit Raadslid SGP
  14. Jos van Maanen Raadslid SGP
  15. Theo Simons Raadslid SGP
  16. Petra van Kuilenburg Fractievoorzitter LLBWB
  17. Mario Kock Raadslid LLBWB
  18. Cor Nijhoff Raadslid LLBWB
  19. Andrea Zierleyn Fractievoorzitter GroenLinks
  20. Renske de Zwart Raadslid GroenLinks
  21. Anne van Rossum Fractievoorzitter ChristenUnie
  22. Linda van Willigen Raadslid ChristenUnie
  23. Gert-Jan van Ochten Fractievoorzitter VVD
  24. Diane de Zeeuw Raadslid VVD
  25. Rita Boer Rookhuiszen Fractievoorzitter D66
  26. Ingrid Zwaan Raadslid D66
  27. Gijsbert van de Water Fractievoorzitter VWB
  28. Bert van Erkom Raadslid VWB
  29. Ruben van den Bogaard Fractievoorzitter CDA vanaf 30-01-2024
  30. Ad van Krieken Raadslid CDA
  31. Richard Hoogveld Fractievoorzitter PvdA
  32. Servaas Stoop Voorzitter
  33. Hans van der Graaff Griffier

Voorzitters

Bekijk pagina
Leden van Voorzitters
  1. Rita Boer Rookhuiszen Voorzitter
  2. Lourens van Bruchem Voorzitter
  3. Léon van Dun Voorzitter
  4. Henk de Man Voorzitter
  5. Gert-Jan van Ochten Voorzitter
  6. Theo Simons Voorzitter
  7. Vic Bogerman Voorrondevoorzitter
  8. Bernard Hardick Voorrondevoorzitter
  9. Bram Wesselo Voorrondevoorzitter

College

Leden van College
  1. Servaas Stoop Burgemeester
  2. Govert van Bezooijen Wethouder
  3. Jan de Geus Wethouder
  4. Jacoline Hartman Wethouder
  5. Wil Kosterman Wethouder
  6. Rutger van Stappershoef Wethouder
  7. Joke van Vrouwerff Wethouder

Fracties

Dorpsbelangen

10 zetels
Bekijk pagina
Leden van Dorpsbelangen
  1. Henk de Man Fractievoorzitter Dorpsbelangen
  2. Joyce Blom Raadslid Dorpsbelangen
  3. Nellie Donker Raadslid Dorpsbelangen
  4. Léon van Dun Raadslid Dorpsbelangen
  5. Gerrit de Jong Raadslid Dorpsbelangen
  6. Patrick Koenhein Raadslid Dorpsbelangen
  7. Willeke van Lith Raadslid Dorpsbelangen
  8. Hettie Markenhof Raadslid Dorpsbelangen
  9. Arie Nout Raadslid Dorpsbelangen
  10. Patricia Versluis Raadslid Dorpsbelangen
  11. Gea van Os Burgerlid Dorpsbelangen
  12. Aart-Johan van der Veen Burgerlid Dorpsbelangen

SGP

5 zetels
Bekijk pagina
Leden van SGP
  1. Lourens van Bruchem Fractievoorzitter SGP
  2. Gian Bareman Raadslid SGP
  3. Gerard Kievit Raadslid SGP
  4. Jos van Maanen Raadslid SGP
  5. Theo Simons Raadslid SGP
  6. Arjan Heikoop Burgerlid SGP
  7. Mathijs Stoffer Burgerlid SGP
  8. Jasper de Zeeuw Burgerlid SGP

LLBWB

3 zetels
Bekijk pagina
Leden van LLBWB
  1. Petra van Kuilenburg Fractievoorzitter LLBWB
  2. Mario Kock Raadslid LLBWB
  3. Cor Nijhoff Raadslid LLBWB
  4. Janice Bronk Burgerlid LLBWB
  5. Stijn van der Meijden Burgerlid LLBWB

GroenLinks

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van GroenLinks
  1. Andrea Zierleyn Fractievoorzitter GroenLinks
  2. Renske de Zwart Raadslid GroenLinks
  3. Françoise Groenendaal Burgerlid GroenLinks
  4. Lydi Groenewegen Burgerlid GroenLinks
  5. Hessel Koster Burgerlid GroenLinks

ChristenUnie

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van ChristenUnie
  1. Anne van Rossum Fractievoorzitter ChristenUnie
  2. Linda van Willigen Raadslid ChristenUnie
  3. Piet Jan den Dikken Burgerlid ChristenUnie
  4. Ruurd Spoelstra Burgerlid ChristenUnie
  5. Baukje van Warners Burgerlid ChristenUnie

VVD

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van VVD
  1. Gert-Jan van Ochten Fractievoorzitter VVD
  2. Diane de Zeeuw Raadslid VVD
  3. Ralph Boltjes Burgerlid VVD
  4. Janique van der Burg Burgerlid VVD
  5. Ric van Zee Burgerlid VVD

D66

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van D66
  1. Rita Boer Rookhuiszen Fractievoorzitter D66
  2. Ingrid Zwaan Raadslid D66
  3. Vic Bogerman Burgerlid D66
  4. Marieke Vermeulen Burgerlid D66
  5. Pieter van Zoest Burgerlid D66

VWB

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van VWB
  1. Gijsbert van de Water Fractievoorzitter VWB
  2. Bert van Erkom Raadslid VWB
  3. Rita van Leeuwen-van Ewijk Burgerlid VWB
  4. Diana van Oort Burgerlid VWB
  5. Teus Verweij Burgerlid VWB

CDA

2 zetels
Bekijk pagina
Leden van CDA
  1. Ruben van den Bogaard Fractievoorzitter CDA vanaf 30-01-2024
  2. Ad van Krieken Raadslid CDA
  3. Stefan Breukel Burgerlid CDA vanaf 30-01-2024
  4. Joni van den Heuvel Burgerlid CDA vanaf 30-01-2024
  5. Luuc Wilschut Burgerlid CDA

PvdA

1 zetel
Bekijk pagina
Leden van PvdA
  1. Richard Hoogveld Fractievoorzitter PvdA
  2. Henk de Jong Burgerlid PvdA
  3. William Viveen Burgerlid PvdA
Ophalen gegevens

2024

Ophalen gegevens

2023

Ophalen gegevens

2022

Ophalen gegevens

2021

Ophalen gegevens

2020

Ophalen gegevens

2019

Ophalen gegevens