Even voorstellen
Mijn naam is Willeke van Lith-van der Woerd, 42 jaar oud. Ik ben geboren en opgegroeid in Tricht en inmiddels woon ik al 20 jaar in Meteren. Met een grote dosis nieuwsgierigheid en enthousiasme sta ik in het leven. Uitdagingen ga ik graag aan.
Eerder zocht ik deze in het werk en het managen van mijn gezin, dat bestaat uit man, zoon (15) en dochter (13). Ik werk als Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige binnen verschillende teams in de Geestelijke Gezondheidszorg. In mijn vrije tijd vind ik het leuk om muziek te maken en te wielrennen.
Kenmerken van mij zijn: bevlogen, kritisch, verbindend, betrokken en oplossingsgericht.
Waarom ik politiek actief ben
West Betuwe is een prachtige gemeente. Ik ben dan ook trots om raadslid namens Dorpsbelangen te mogen zijn. Ik word blij als ik ergens betekenis aan kan geven. Dit geeft me energie. Politiek draait niet om mijn persoon, maar om wat ik kan betekenen voor jou, ons dorp/stadje of onze gemeente.
Mijn interesse op politiek gebied gaat uit naar de zorg en het sociale domein, maar vooral het grijze gebied wat hier tussen zit. Sport en cultuur zorgen naar mijn idee voor een prettig leefklimaat. Ook deze gebieden hebben mijn belangstelling en daar wil ik mij graag voor inzetten.
Mijn kennis en ervaring op het vlak van het sociale domein en de gezondheidszorg breng ik graag in. Om zo te streven naar een gemeente waar iedereen mag zijn, waar mensen elkaar kunnen ontmoeten. Zodat je er fijn kunt opgroeien, wonen, leren, werken en recreëren. Uiteraard kan ik dit niet alleen. En heb ik andere raadsleden, inwoners en ondernemers nodig om mee van gedachten te wisselen.
Mijn belangrijkste focuspunten deze raadsperiode
Wat kunt u van mij verwachten?
Contacten zijn boeiend, inspirerend en voedend voor mij. Het zorgt voor verbinding en brengt mij in beweging. Hopelijk kan ik ook voor beweging zorgen in mijn focuspunten. Ik wil dat inwoners zich betrokken voelen bij het aanpakken van opgaves die in West Betuwe spelen of gaan spelen. We zijn samen verantwoordelijk om West Betuwe een mooie plek te laten zijn voor nu en de toekomst.
Dit wil ik doen door:
Belangrijk is dat ook jonge inwoners van West Betuwe gehoord worden. Ik hoor graag jouw verhaal of luister naar je ideeën! Hopelijk kunnen we dan samen tot concrete voorstellen komen.
Hoofdfunctie
Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten