Raadsleden

Gemeenteraad

Leden

Foto van Klaartje de Heus Klaartje de Heus (Fractievoorzitter Dorpsbelangen) vanaf 01-01-2019tot 31-12-2019 Foto van Lourens van Bruchem Lourens van Bruchem (Fractievoorzitter SGP) vanaf 01-01-2019 Foto van Dittie van Zee - van Arendonk Dittie van Zee - van Arendonk (Fractievoorzitter CDA) vanaf 01-01-2019 Foto van Frank Broedelet Frank Broedelet (Fractievoorzitter VVD) vanaf 17-12-2019 Foto van Fred Temminck Fred Temminck (Fractievoorzitter ChristenUnie) vanaf 01-01-2019 Foto van Petra van Kuilenburg Petra van Kuilenburg (Fractievoorzitter LLBWB) vanaf 01-01-2019 Foto van Jos Rietbergen Jos Rietbergen (Fractievoorzitter VWB) vanaf 01-01-2019tot 17-12-2019 Foto van Ashley Karsemeijer Ashley Karsemeijer (Fractievoorzitter D66) vanaf 01-01-2019 Foto van Annet IJff (PvdA) Annet IJff (PvdA) (Fractievoorzitter PvdA) vanaf 01-01-2019 Foto van Andrea Zierleyn Andrea Zierleyn (Fractievoorzitter GroenLinks) vanaf 01-01-2019 Foto van Hans Daudeij Hans Daudeij (Raadslid Dorpsbelangen) vanaf 19-02-2019 Foto van Léon van Dun Léon van Dun (Raadslid Dorpsbelangen) vanaf 01-01-2019 Foto van Henk de Man Henk de Man (Raadslid Dorpsbelangen) vanaf 19-02-2019tot 31-12-2019 Foto van Hettie Markenhof Hettie Markenhof (Raadslid Dorpsbelangen) vanaf 01-01-2019 Foto van Gian Bareman Gian Bareman (Raadslid SGP) vanaf 01-01-2019 Foto van Gerard Kievit Gerard Kievit (Raadslid SGP) vanaf 01-01-2019 Foto van Jos van Maanen Jos van Maanen (Raadslid SGP) vanaf 01-01-2019 Foto van Dries Mulder Dries Mulder (Raadslid SGP) vanaf 01-01-2019 Foto van Adriaan Hakkert In Memoriam Adriaan Hakkert In Memoriam (Raadslid CDA) vanaf 01-01-2019 Foto van Johan Kerbel Johan Kerbel (Raadslid CDA) vanaf 25-06-2019 Foto van Ad van Krieken Ad van Krieken (Raadslid CDA) vanaf 01-01-2019 Foto van Gert-Jan van Ochten Gert-Jan van Ochten (Raadslid VVD) vanaf 01-01-2019 Foto van Diane de Zeeuw-Wielders Diane de Zeeuw-Wielders (Raadslid VVD) vanaf 01-01-2019 Foto van Martha Kool-Tulp Martha Kool-Tulp (Raadslid ChristenUnie) vanaf 01-01-2019 Foto van Linda van Willigen Linda van Willigen (Raadslid ChristenUnie) vanaf 01-01-2019 Foto van Mario Kock Mario Kock (Raadslid LLBWB) vanaf 01-01-2019 Foto van Cor Nijhoff Cor Nijhoff (Raadslid LLBWB) vanaf 01-01-2019 Foto van Rita Boer Rookhuiszen-de Joode Rita Boer Rookhuiszen-de Joode (Raadslid D66) vanaf 01-01-2019 Foto van Hennie Challik Hennie Challik (Raadslid PvdA) vanaf 26-11-2019 Foto van Jur van der Lecq Jur van der Lecq (Raadslid GroenLinks) vanaf 01-01-2019 Foto van Edwin Loeff Edwin Loeff (Fractievoorzitter) vanaf 01-01-2019tot 23-11-2019 Foto van Hein van Harten Hein van Harten (Raadslid) vanaf 01-01-2019tot 25-06-2019 Foto van Fred Kloppenborg Fred Kloppenborg (Raadslid) vanaf 01-01-2019tot 01-11-2019 Foto van dhr. Harry Keereweer dhr. Harry Keereweer (Voorzitter) vanaf 01-01-2019tot 22-11-2019 Foto van Servaas Stoop Servaas Stoop (Voorzitter) vanaf 22-11-2019 Foto van Arthur van den Brink Arthur van den Brink (Griffier) vanaf 01-01-2019tot 01-12-2019 Foto van Koen Steenbergen Koen Steenbergen (Griffier) vanaf 03-07-2019

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad, ga naar de fractie pagina
Aantal zetels op 31-12-2019
29